امکان استفاه از چند IP بروی ابرک

امکان داره بروی ابرک‌های آروان بیش از یک‌آی پی درخواست داد؟ داخل پنل جایی رو‌پیدا نکردم

تا جایی که من اطلاع دارم امکانش نیست

آیپی شناور میتونی اد کنی ولی در مورد چیزی که میخوای تیکت بزنی بهت میدن.

سلام وقت بخیر
خیر نیاز به زدن تیکت نیست ، بله امکان درخواست (آی پی) شناور وجود داره ( lass/تخصیص آی پی) ولی بستگی به کاری داره که میخواید انجام بدید ، مثلا برای اینکه مدیریت چند وب سایت رو در پنل خودتون انجام بدید مثلا (lite speed) و یا نیاز به آی پی برای ارسال و دریافت اطلاعات دارید که خوب اینم راه های دیگه داره.
شما با توجه به نوع کارتون میتونید آی پی شناور دریافت کنید.
اگر نوع کارتون رو بفرمایید بهتر میتونم راهنمایی کنم.
ارادت

به بخش پشتیبانی تیکت زدم گویا همچین کاری رو نمیشه روی ابرک‌ها انجام داد.

اینکه چرا نمیشده چنین کاری را انجام داد را نمیدونم محمد امین عزیز ولی من تا حالا چندین دفعه شده که آیپی ابرکم حتی SPAM بوده و برام عوض کردن حتی( که نشون میده انعطاف فنی لازم هست ) اگه نیاز خاصی داری فرم آداپشن پر کن :)

جوابی که از تیم پشتیبانی به من داده شده این بود:

سلام کاربر عزیز
امکان ارائه بیش از یک آیپی پابلیک روی ابرک وجود ندارد
با احترام

بنظرم همچین قابلیتی روی ابرک‌ها وجود نداره

1 Likes

سلام پاسخی که تیم پشتیبانی به من داد هم همین بود ولی یک راه هست که چند IP شناور روی یک شبکه دریافت کنید و اون ها رو به یک ابرک متصل کنید.
در عمل شدنیه ولی تیم پشتیبانی رسما اعلام میکنه نمیشه به همین دلیل شاید استفاده از این تریک منطقی نباشه چون احتمالا به دلیلی میگن نمیشه و شاید در آینده نتونن پشتیبانی فنی مناسبی در این خصوص ارائه بدن.

1 Likes

سلام.
در گذشته این امکان وجود نداشت اما در حال حاضر میتونید درخواستتون رو از طریق تیکت ارسال کنید. دو نکته وجود داره که باید در نظر داشته باشید. تعداد آی پی های ارائه شده محدود هست و مثلا برای یک ابرک 10 آی پی اختصاص داده نمیشه ( از نظر فنی امکان پذیر هست ) . مورد دوم بسته به نوع سیستم عامل تنظیمات روتینگ داخلی سیستم عامل متفاوت هست که کنترل و انجام تنظیمات داخلی به عهده ادمین سرویس هست

1 Likes