برای استفاده از پخش زنده آروان روی موبایل اپلیکیشن اختصاصی وجود دارد؟

اگه بخوام با استفاده از زیرساخت آروان از روی موبایلم لایو پخش کنم، اپلیکیشن اختصاصی برای این کار وجود داره؟

بله وجود دارد و ممکن است.

بله قابل انجام است. مراجعه به سایت اصلی

لاریکس خیلی خوبه و امکانات خوبی بهت میده :)
برای اندروید :

برای iOS:
1 Likes

به طور کلی برای استریم کردن نیاز به نرم افزارهای Live Encoder مثل OBS برای ویندوز دارید که با جستجوی این عبارت در گوگل می تونید اپلیکیشن های زیادی برای موبایل هم پیدا کنید…

OBS - Free and open source software for video recording and live streaming

با توجه به اینکه سرعت پردازش و ثبات شبکه در کامپیوتر بیشتر و بهتره، راه حل دیگر اینه که صفحه گوشی رو با استفاده از نرم افزارهای Screen Mirroring مثل Mirroid روی کامپیوتر منتقل کنید و با استفاده از لایو انکودرهای کامپیوتری اقدام به استریم کنید.

Mirroid - Screen Mirroring

1 Likes

سلام وقت بخیر ، بله نرم افزار ها و اپلیکیشن های زیادی وجود داره ، برای تلفن همراه larix Broadcaster رو پیشنهاد میکنم که خودم هم تجربه استفاده از اون رو برای مراسم ها و همایش های بزرگ داشتم (مواردی که یک استیج ثابت دارید) ، بهتره از گوشی با مدل بالا استفاده کنید و یک پاور بانک هم کنارتون باشه و همچنین مشکلاتی که خواهید داشت زنگ خوردن موبایل شماست که میتونه کیفیت کارتون رو پایین بیاره ، برای همین برای جلسات و یا مواردی حساس بهتر هست که از obs studio استفاده کنید که بر روی کامپیوتر شما نصب میشه و میتونه به شما امکان استفاده از چند دوربین رو بده و همچنین پخش تیزر و …
اگر سوال دیگه ای هست من در خدمتم.
پاینده باشید

1 Likes